MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9007583
nr 900 7583
Byrå
1800-tal, längd: 111 cm, djup: 52 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:30:11
15/6 14:19:50